Skip links

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

LIFE&WORK BALANS

POMOGĘ CI JEŚLI CHCESZ :

Przestać tracić szansę. Działać zamiast ciągle o tym myśleć.
Znaleźć lepsza pracę lub rozwinąć swój biznes.
Lepiej czuć się w swojej pracy lub firmie, nauczyć się wyznaczać granicę, mieć więcej motywacji.
Radzić sobie ze stresem i poczuciem wypalenia zawodowego
Zbudować pewność siebie, poczucie sprawczości i decyzyjności
Nauczyć się konstruktywnej komunikacji ze współpracownikami / przełożonymi.
Odkryć i wykorzystać swoje mocne strony/talenty
Zwiększyć efektywność w duchu mniej a mądrzej.
Pracuję z ludźmi, poważnie traktującymi swoją karierę i oczekującymi od pracy znacznie więcej niż tylko zarabiania pieniędzy.

Jeśli nie czujesz, że realizujesz się zawodowo, poszukujesz nowego zajęcia lub podejrzewasz u siebie oznaki wypalenia zawodowego, to proces coachingowy może być najlepszym narzędziem by ci pomóc.
NOWA PRACA, pomogę ci znaleźć nową pracę, zgodną z twoimi wizjami i potrzebami, będę towarzyszył przy podejmowaniu trudnych decyzji, w drodze od starego do nowego.
LEPSZA/Y W PRACY, wesprę cię w budowaniu swoje kariery w na obecnym stanowisku, radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami, z toksycznymi relacjami, konfliktami,  zarządzaniu czasem i mądrym zwiększeniem efektywności.
WŁASNA FIRMA, pomogę ci podjąć decyzję o zbudowaniu własnego biznesu, odejściu z obecnego stanowiska, by zacząć działać na własny rachunek, jak wyjść ze swoim biznesem na zewnątrz, zacząć docierać do klientów.
WYPALENIE ZAWODOWE, gdy pracujesz pod presją, w warunkach permanentnego stresu,  gdy coraz więcej się od ciebie wymaga a tobie trudno znaleźć sens i motywacje, proces coachingowy pomoże ci pokonać wypalenie lub zapobiegnie jego pojawieniu się. W pracy z bezsilnością, przytłoczeniem, lękiem towarzyszącym wypaleniu wykorzystuję także narzędzia coachingu transformacyjnego.
KIM JESTEM, PO CO ŻYJĘ ? czyli KRYZYS ŚRODKA ŻYCIA, masz mniej energii, ciało zaczyna cię zawodzić,  trudno ci znaleźć motywację i poczucie sensu; doszedłeś do miejsca w którym niby wszystko masz, lecz nie czujesz radości, spełnienia, pasji. Masz wrażenie, że na wiele rzeczy jest już za późno. Stresuje cię upływający czas. Zadajesz sobie pytanie, co  dalej ? Czy jestem we właściwym związku, wykonuję właściwą pracę, żyję we właściwym miejscu?