Skip links

#MęskieRozmowy

AUTENTYCZNY W RELACJI Z KOBIETĄ

POMOGĘ CI

Nauczyć się rozmawiać tak by partnerka spokojnie Cię wysłuchała.
Dowiedzieć się jakie błędy popełniasz.
Poznać techniki jak unikać wzajemnych pretensji i oskarżeń.
Jak szybko przywrócić równowagę po konflikcie.
Zbudować pewność siebie, poczucie sprawczości i decyzyjności
Dowiedzieć się czego oczekujesz od związku, czego w nim brakuje i jak to dostać
Zadbać o swoje granicę. Mówić "Nie" nie raniąc.
Chronić się w toksycznej relacji, zdecydować się ją zakończyć.

Sesje #MęskieRozmowy to moje autorskie sesje indywidualne pomagające mężczyznom zniechęconym tym jak wyglądają ich relacje z kobietami.

Pomogę Ci budować relację opartą na partnerstwie i wzajemnych szacunku. Nauczę Cię jak zacząć mówić o swoich emocjach i potrzebach partnerce, zamiast wiecznie się poświęcać i dostosowywać. Przestać  czuć się winnym tylko dlatego, że zapragnąłeś zrobić co wyłącznie dla siebie.

W moim głębokim przekonaniu tylko będąc autentycznym, znając i potrafiąc realizować swoje potrzeby, poczujesz się dobrze w związku i będziesz atrakcyjnym partnerem.

Sesje #MęskieRozmowy to owoc mojej 7-letniej praktyki i doświadczenia  w dzieleniu się Porozumieniem bez Przemocy (NVC), na warsztatach dla par, w męskich kręgach, pracy indywidualnej z mężczyznami i mediacjach małżeńskich.

#MęskieRozmowy powstały z konkretnej potrzeby wpierania mężczyzn, którą dostrzegłem prowadząc wspólnotę Męskiego Kręgu w Gdańsku.

Jakość relacji intymnej z kobietą,czy ona jest dla obu stron satysfakcjonująca, na prawdopodobnie największy wpływ na to Twoje samopoczucie, pewność siebie i   zadowolenia z życia.