Skip links

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

LIFE&WORK BALANS

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

JEŚLI CHCESZ

Wziąć się w garść. Działać zamiast ciągle planować.
Lepiej czuć się w pracy, mieć więcej motywacji, pracować z większym sensem, bez przekraczania swoich granic.
Oddzielić prace i życie prywatne. Wprowadzić równowagę, Skończyć z przepracowaniem, wypaleniem i nudą.
Odzyskać sens i radość w pracy Poczuć flow.
Przezwyciężyć wypalenie zawodowe lub je uprzedzić.
Odkryć i wykorzystać swoje mocne strony/talenty.
Nauczyć się nowych kompetencji: zarządzania czasem, konstruktywnej komunikacji, asertywności.
Radzić sobie ze stresem i zbudować naturalną pewność siebie.

Pracuję z ludźmi, poważnie traktującymi swoją karierę i oczekującymi od pracy znacznie więcej niż tylko zarabiania pieniędzy.

Jeśli nie czujesz, że realizujesz się zawodowo, poszukujesz nowego zajęcia lub podejrzewasz u siebie oznaki wypalenia zawodowego, to proces coachingowy może być najlepszym narzędziem by ci pomóc.

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA  skupia się na następujących obszarach.    

NOWA PRACA, pomogę ci znaleźć nową pracę, zgodną z twoimi wizjami i potrzebami, będę towarzyszył przy podejmowaniu trudnych decyzji, w drodze od starego do nowego.  

LEPSZA/Y W PRACY, wesprę cię w budowaniu swoje kariery w na obecnym stanowisku, radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami, z toksycznymi relacjami, konfliktami,  zarządzaniu czasem i mądrym zwiększeniem efektywności.

WŁASNA FIRMA, pomogę ci podjąć decyzję o zbudowaniu własnego biznesu, odejściu z obecnego stanowiska, by zacząć działać na własny rachunek, jak wyjść ze swoim biznesem na zewnątrz, zacząć docierać do klientów.

WYPALENIE ZAWODOWE, gdy pracujesz pod presją, w warunkach permanentnego stresu,  gdy coraz więcej się od ciebie wymaga a tobie trudno znaleźć sens i motywacje, proces coachingowy pomoże ci pokonać wypalenie lub zapobiegnie jego pojawieniu się. W pracy z bezsilnością, przytłoczeniem, lękiem towarzyszącym wypaleniu wykorzystuję także narzędzia coachingu transformacyjnego.  

KIM JESTEM, PO CO ŻYJĘ ? czyli KRYZYS ŚRODKA ŻYCIA, masz mniej energii, ciało zaczyna cię zawodzić,  trudno ci znaleźć motywację i poczucie sensu; doszedłeś do miejsca w którym niby wszystko masz, lecz nie czujesz radości, spełnienia, pasji. Masz wrażenie, że na wiele rzeczy jest już za późno. Stresuje cię upływający czas. Zadajesz sobie pytanie, co  dalej ? Czy jestem we właściwym związku, wykonuję właściwą pracę, żyję we właściwym miejscu?

Pomogę ci odpowiedzieć na fundamentalna pytania: o sens, cel, o twoje wartości, o to co chcesz dla tego świata od siebie dać i od niego otrzymywać?

WIZJA bez działania to śnienie na jawie.
DZIAŁANIE bez wizji to koszmar