Skip links

MEDIACJE NAPRAWCZE

TWÓJ ZWIĄZEK MOŻE BYĆ LEPSZY!

Chcesz pogodzić się. Uratować związek. Upewnić się czy ma sens. Polepszyć komunikację i nadać Wam nowy impuls. Nie interesuje Cię terapia małżeńska.

Każdy z tych powodów jest dobry byście spotkali się ze sobą na mediacjach naprawczych prowadzonych przeze mnie w oparciu o model komunikacji Non Violent- Communication (NVC).

To bardzo efektywną metoda, który pozwoli Ci i partnerowi niemal natychmiast bezpiecznie wyrazić co czujecie, czego brakuje w związku, co pragniecie zmienić. Razem znajdować rozwiązania.

Mediacje naprawcze obejmują co najmniej 3 sesje, po jednej indywidualnej dla każdego partnera oraz wspólnej.

DLACZEGO JA?

Uważam, że posiadam dość unikatowe połączenie wiedzy i praktyki stosowania modelu Non Violent- Communication (NVC) w mediacji par, coachingu, w zawodzie prawnika i … własnym codziennym życiu (25 lat stażu małżeńskiego 😊)

Inspiruję ludzi jak być autentycznym w związki nie tracąc więzi z partnerem. Jak się komunikować. Prowadzę warsztaty i stałe grupy rozwojowe dla mężczyzn (Męskie kręgi) oraz dla par (Krąg relacji).

Jestem mediatorem w oparciu o NVC, ale też stałym mediatorem sądowym. Mam 20 lat praktyki jako radca prawny m.in. w sporach małżeńskich, rozwody, podziały majątku, kwestie opieki),

Posiadam doświadczenie w pracy z silnymi emocjami i praktyczne, sprawdzone narzędzia łagodzenia konfliktów.

ILE TO KOSZTUJE?

Mediacja : cena 3 sesji mediacyjnych do kwota 750 złotych i obejmuję po jednej sesji indywidualnej (60 min każda) i wspólnej (90 min), każda kolejna sesja wspólna (90 min), kosztuje 250 złotych.

Mediacje odbywają się w gabinecie (Gdańsk Wrzeszcz), lub on – line.

Jeśli chcesz dodatkowo skorzystać z moich kompetencji jako mediatora sądowego, chcesz zawrzeć ugodę mediacyjną skontaktuj się ze mną, proponuję indywidualne warunki współpracy (+ 48 501 784 033