Skip links

USŁYSZEĆ KOBIETĘ _ WARSZTAT DLA MĘŻCZYZN

Zaczęliście się od siebie oddalać?

Pretensje i wzajemne oczekiwania powodują, że między wami mało jest bliskości, szczerości i zrozumienia?

Chciałbyś wiedzieć, czego ona pragnie? Co jest dla niej ważne? Co tak naprawdę kryje się za jej słowami ?Jak z nią rozmawiać, jakiego języka używać, żeby wreszcie poczuła się wysłuchana, zrozumiana, kochana?

Jak ty chciałbyś mówić jej co dla ciebie ważne, w sposób, który zamiast podgrzewać konflikt, łagodzi go.

Zapraszam cię w podróż po świecie potrzeb. Twoich i twojej kobiety. Po świecie języka, który pozwoli ponownie wam się zbliżyć.

Na warsztacie będziesz pracował nad swoim przypadkiem i otrzymasz narzędzia, które pozwolą ci lepiej słuchać i lepiej wyrażać czego pragniesz.

Warsztat stosował będzie język uczuć i potrzeb Porozumienia Bez Przemocy (The Nonviolent Communication, NVC), filozofię komunikacji zakładającą, że używanie odpowiedniego języka może odmienić najbardziej toksyczne relacje, rozwiązać zadawnione konflikty i zbudować głęboki kontakt między ludźmi.

Dla kogo ? Dla facetów, którzy chcą zadbać o swoje relację z kobietą.

Kiedy: 15.11.2022 r. od 18:00 : 21 :00 (3h)Miejsce: KONOPNICKA – Strefa NVC, Konopnica 7/1, Gdańsk

Formularz zgłoszeniowy : https://forms.gle/qtQRvEYuSHwzExcD6

TWOJA INWESTYCJA : 50 zł
Jeśli chce być pewny miejsca, wypełniasz zgłoszenie i wpłacasz kwotę 50 zł na moje konto : Robert Springer 34 1140 2004 0000 3402 7578 4426.
Jeśli w ostatniej chwili się zdecydowałeś, zadzwoń do mnie lub napisz i zapłacisz gotówką na miejscu (jeśli nie będzie kompletu osób).O prowadzącym

Robert Springer (o sobie)
„ Zastanawiam się jaką przyjąć postawę wobec świata, który tak wiele wymaga. Jak sobie dawać radę z tą presją? Być najlepszym możliwym synem, mężem, ojcem, przyjacielem, profesjonalistą. Człowiekiem! Chcę być tak otwarty na ludzi jak tylko się da – żyjąc jednocześnie w zgodzie z sobą”

Porozumienie Bez Przemocy (NVC) przyczyniło się do realnych zmiany w moim życiu. Pozwoliło mi przejść głębokie kryzysy w związku i cieszyć się obecnie szczęśliwą miłosną relacją. Zaprowadziło mnie to miejsca w którym teraz jestem.

Wspieram innych w odnajdywaniu dobrej dla nich ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Specjalizuję się w pracy nad pewnością siebie, wypaleniem zawodowym, kompulsywnym perfekcjonizmem, chronicznym stresem i brakiem motywacji. Ukończyłem Podyplomowe studia NVC Collegium Civitas w Warszawie, jestem akredytowanym coachem CCA ICF (ponad 600 odbytych sesji life i IFS) i prawnikiem.

Uczę ludzi jak się budować harmonijne relacje m.in. w ramach warsztatów „To co powiesz może zmienić Świat”, cykl warsztatów „Poszukując autentyczności w relacji”.

Prowadzę w Gdańsku spotkania w Męskim Kręgu.

Swoją wiedzą i praktyką chcę się podzielić z Tobą 😊 Wpadaj!

Leave a comment