Skip links

O MNIE

Pracuję z mężczyznami, którzy pragną więcej autentyczności i sprawczości w swoim życiu i relacji intymnej. 

Drogę, którą Ci proponuję, sam przeszedłem. Wiele lat funkcjonowałem jakby na automatyczny pilocie. Typowy sflustrowany prawnik, bez poczucia sensu. I nadziei, że coś można zmienić. Nie byłem dobrym mężem, ojcem, nie cieszyła mnie praca.

Wtedy poznałem The Nonviolent Communication (NVC), który pomógł mi nazwać wreszcie co dla mnie w życiu jest ważne, co chcę w nim robić. Poczułem moc i entuzjazm do ambitnych zmian. Podjąłem je. Szybko rozbiłem się jednak o mój brak pewności siebie.

Pokonałem go z pomocą  Internal Family System (IFS), procesowi, który radykalnie poprawił moją samoocenę, pozwolił wejść na ścieżkę poznawania siebie, pozwalając otworzyć zupełnie nowy etap w życiu.

Doświadczyłem tych procesów na sobie, nauczyłem się ich i wiele lat praktykuję. Bardzo mi pomogły. Teraz w mojej autorskiej wersji oferuję je mężczyznom.

Od 2021 r. prowadzę w Gdańsku wspólnotę Męskich Kręgów.  Łączą one mężczyzn, którzy mają odwagę przełamać zmowę milczenia  o męskim lęku, przytłoczeniu i stresie. Wspierających się  i  wspólnie odpowiadających sobie na pytania, które sami po cichu sobie całe życie zadawali. Teraz te pytania doczekały się odpowiedzi.

Wspieram też mężczyzn indywidualnie w leczeniu ich zranień i destrukcyjnych wzorców zachowania w ramach sesji  #Transformacja, pomagam odnaleźć się w relacjach na sesjach #Męskie Rozmowy, czy prowadzonych z udziałem partnerki  #MediacjachNaprawczych.

Uczę mężczyzn jak polepszyć komunikację ze sobą i z innymi. 

Każdego dnia widzę jak budzi się nowa męskość .  Przestajemy godzić się na narzuconą nam rolę, na oczekiwania partnera, rodziców, dzieci. Na samotność. Chcemy być razem. Autentyczni. To  rewolucja męskiej świadomości.

Moją misją jest by jak najwięcej mężczyzn wzięło w niej udział.

  • Na spotkaniach #MęskieKręgi spotykają się mężczyźni chcący poprzebywać z męskim gronie i porozmawiać o ważnych dla nas sprawach. Zmęczonych  small talkami i przynudzaniem przy browaku.    W Kręgu doświadczają głębokiej i szczerej rozmowy z innymi facetami.
  • Na sesje #Transformacja przychodzą mężczyźni, którzy chcą transformować swoje nawykowe reakcję, które oceniają jako destruktywne. Najczęściej jest to budowanie pewności siebie, zmniejszenie samokrytyki i lęku przed odmawianiem (tzw. syndrom miłego faceta). Sesje #Transformacja to bardzo głęboki proces pracy, z wewnętrznym dzieckiem, ze zranieniami m.in. doświadczanymi od matki i ojca.  

  • Sesje #Męskie Rozmowy gorąco dedykuję tym którzy chcą stworzyć prawdziwą jakościową relację intymną z kobietą. Są to sesje mentoringu i  coachingu. Często wspomagane  #Transformacją  i #MediacjamiNaprawczymi.

  • I wreszcie piękny proces #MediacjiNaprawczych, czyli rozmową partnerów,  gdzie moim zadaniem jest sprawić byście poczuli się wzajemnie usłyszani i zrozumiani, odnaleźli wspólny język i  satysfakcjonujące rozwiązanie konfliktu.  Mediacje oparta są na modelu NVC.