Skip links

POPROWADZĘ CIĘ DROGĄ

KTÓRĄ SAM PRZESZEDŁEM

Jestem akredytowanym coachem CCA ICF i trenerem.

Drogę, którą Ci proponuję, sam przeszedłem. Wiele lat funkcjonując na automatyczny pilocie. Typowy sflustrowany prawnik, bez poczucia sensu. I nadziei, że coś można zmienić. Nie byłem dobrym partnerem, ojcem, przyjacielem. Nie byłem dobry dla siebie.

Wtedy poznałem The Nonviolent Communication (NVC), dzięki któremu uświadomiłem sobie co dla mnie w życiu ważne, co chcę w nim robić. Poczułem moc i entuzjazm do ambitnych zmian, które zresztą podjąłem. Jednak rozbiłem się o mur bolesnych przekonań o sobie, pochodzących z młodości. Na każdym kroku sabotowały mój rozwój. Zmieniłem je dzięki Internal Family System (IFS), procesowi, który radykalnie poprawił moją samoocenę i nauczył radzić sobie z emocjami.

Doświadczyłem tych procesów na sobie. Bardzo mi pomogły. Teraz, z powodzeniem, oferuję je innym.

Wspieranie ludzi w zawodowej i osobistej zmianie jest w moim życiu ważną wartością. Towarzyszenie w ich przemianie jest dla mnie źródłem satysfakcji. Poczucia sensu. I jest też moim sposobem na kontakt z drugim człowiekiem. A poza tym jest to mój zawód który, kocham i z którego żyję!

Mam wspaniałą rodzinę, trójkę cudownych dzieci, tak różnych od siebie. Bieganie po lesie z Harrym, naszym labradorem, to mój codzienny rytuał. Fascynują mnie wysokie góry i podróże planowo niezaplanowane. Najwyższe miejsce na ziemi na który byłem to Kilimandżaro, ale chcę wyżej :).

Z KIM PRACUJĘ?

Pracuję z osobami chcącymi wreszcie zadbać o siebie.

Swoje potrzeby. Długo zaniedbywane, zepchnięte na margines. Na sesjach nazywamy je i zamieniamy na nowe osobiste i zawodowe cele. Moi klienci potrzebują inspiracji, odpowiedzi – co mogą zrobić by te cele osiągnąć? Jak to zrobić? Gdy już znajdziemy odpowiedź, chcą bym towarzyszył im w realizacji tych planów, wspierał, gdy się wahają, wspólnie usuwał trudności i obawy.

Moi klienci chcą obniżyć poziom lęku i stresu.​

W pracy ze mną szukają narzędzi by poradzić sobie z wypaleniem zawodowym, silnym brakiem pewności siebie, wykańczającym perfekcjonizmem, prokrastynacją, kompulsywnymi nawykami (multimedia, jedzenie, praca).

Są osobami chcącymi wiedzieć więcej.

O sobie. O swoich potrzebach. O przyczynach swoich zachowań i reakcji.

Są ludźmi, którzy mają dość napięć i konfliktów.

Chcą nauczyć się podstawowej kompetencji w życiu – jaką budować relacje i dobrą komunikacje w życiu prywatnym i zawodowym.

KOMPETENCJE