Skip links

O MNIE

Jestem akredytowanym coachem CCA ICF pracującym z osobami wypalonymi zawodowo, szukającym satysfakcji i spełnienia w pracy, którą da się pogodzić z życiem osobistym.

Specjalizuję się w pracy nad pewnością siebie.
Drogę, którą Ci proponuję, sam przeszedłem. Wiele lat funkcjonowałem jakby na automatyczny pilocie. Typowy sflustrowany prawnik, bez poczucia sensu. I nadziei, że coś można zmienić. Nie byłem dobrym partnerem, ojcem, kolegą.
Wtedy poznałem The Nonviolent Communication (NVC), który pomógł mi nazwać wreszcie co dla mnie w życiu jest ważne, co chcę w nim robić. Poczułem moc i entuzjazm do ambitnych zmian. Podjąłem je. Szybko rozbiłem się jednak o mój brak pewności siebie.

Pokonałem go dzięki Internal Family System (IFS), procesowi, który radykalnie poprawił moją samoocenę i pozwolił otworzy zupełnie nowy etap w życiu.

Doświadczyłem tych procesów na sobie. Bardzo mi pomogły. Teraz, z powodzeniem, oferuję je innym.

Jestem mediatorem sądowym wykorzystującym w swojej pracy wieloletnie doświadczenie radcy prawnego i praktycznie narzędzie mediacyjne The Nonviolent Communication (NVC).

Uczę ludzi jak polepszyć komunikację w relacjach i w pracy/biznesie. Prowadzę autorskiego projekty cyklicznych spotkań mężczyzn (Męski Krąg w Gdańsku), oraz par i singli (Krąg Relacji). Prowadzę też warsztaty i wykłady na temat komunikacji interpersonalnej.

Tym co mnie napędza, co jest moją prywatną misją i wkładem do społeczności w której żyje jest rozpowszechnianie idei przyjaznej, efektywnej komunikacji między ludźmi, w rodzinie, w związku, w pracy. Według mnie to jedna z najbardziej potrzebnych nam wszystkim kompetencji, zwiększająca szansę na spełnione i satysfakcjonujące życie.

  • Na sesjach indywidulanych pracuję z osobami borykającymi się z wypaleniem zawodowym i/lub brakiem pewności siebie.

    Przychodzą z pytaniem co dalej z moją karierą, co dalej z moim biznesem? Chcą stabilności finansowej i wynikającego z tego bezpieczeństwa ale też nie zgadzają się na porzucanie prywatności i przyjemności życia rodzinnego.

  • Jako mediator sądowy pomagam porozumieć się przedsiębiorcom oraz małżonkom/partnerom korzystając z moich 20 letnich doświadczeń jako radca prawny oraz wieloletniej praktyki bardzo efektywnej i przyjaznej metody mediacji Nonviolent Communication (NVC), międzynarodowego standardu rozwiązywania konfliktów.

    Uczę jej na warsztatach i wykładach dla biznesu i placówek edukacyjnych, a także w ramach spotkań we wspólnotach kręgowych.