Skip links

OPINIE

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE INNI

Z Robertem pracowałam regularnie przez 8 miesięcy. Za każdym razem z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie. (..) Z każdą kolejną sesją odkrywałam niedostępne do tej pory kawałki siebie, co przynosiło znaczącą ulgę i poprawiało moje funkcjonowanie w życiu codziennym. Stałam się spokojniejsza, mniej spięta, lepiej radziłam sobie ze złością i innymi emocjami-potrafiłam pozostać z nimi w kontakcie, ale nie zalewały mnie one tak jak do tej pory. (...) Bardzo polecam Roberta

          Aleksandra Kępka – Nauczyciel

 

Praca z Robertem wprowadziła wielkie, pozytywne zmiany w moim życiu. Robert ma ogromną intuicję, wiedzę i dysponuje różnorodnymi narzędziami do pracy z klientem. Robert pomógł mi bardzo wyraźnie zobaczyć moje własne ograniczenia ale przede wszystkim pomógł mi zobaczyć moje możliwości i potencjał. Dzięki sesjom z Robertem lepiej rozumiem blokujące mnie samą mechanizmy i potrafię je przetransformować w efektywne i mądre działanie. (…) Wspaniały coach! Pełen profesjonalizm i efektywność. (…)

Asia Niedźwiedzka – Trenerka personalna, nauczycielka yogi

Robert potrafi wspaniale i uważnie słuchać. Daje dużo przestrzeni, nie ocenia, tworzy klimat zaufania i akceptacji. W swojej pracy wspiera kontakt klienta z żywymi częściami siebie - wartościami, potrzebami, granicami i nieujawnionymi dotąd przekonaniami, stwarzając okazję do tego, by mogły dojść do głosu i powiększyć grono świadomych zasobów. Skutkiem tych spotkań jest energia do działania, (…).

Małgorzata Rybak – Autorka, Trener

(…) Robert pomógł mi dotrzeć do moich głęboko ukrytych części i emocji. Pomógł mi się z nimi skontaktować, lepiej zrozumieć i zadbać o nie. Dzięki temu miałam okazję dogadać się z moją wewnętrzną perfekcjonistką. (…) Dzięki Robertowi poradziłam sobie z kilkoma trudnymi dla mnie relacjami. Robert prowadzi sesje w bardzo spokojny sposób i daje wiele przestrzeni. Bardzo pomocne okazało się też dla mnie prowadzenie sesji w nurcie komunikacji bez przemocy. (…)

Ksenia Boroszko, Trenerka rozwoju osobistego specjalizująca się w warsztatach kobiecych.

(…) Głównym powodem dla którego zgłosiłam się do Roberta była prokrastynacja, którą strasznie nie lubiłam w sobie wręcz lińczowałam siebie. Dzięki Robertowi zrozumiałam jakie są podłoża prokrastynacji, co jest jej przyczyną i jak mogę nad tym pracować. Było to bardzo uwalniające i dające możliwość pracy nad tym skoro już wiem co jest przyczyną źródłową a jest to kamień milowy w mojej zmianie (…)

Karolina Prymula – Inżynier

Nigdy nie piszę opinii, bo po prostu mi się nie chce. Robertowi napiszę, bo jestem baaardzo wdzięczna za możliwość z nim spotkań. Praca poprzez skojarzenia i metafory jest dla mnie super odkryciem. Wyjście z analizy/głowy w kierunku wartości i wielość sposobów pracy Roberta serio przyczyniły się do trwałych zmian w moim postrzeganiu i rzeczywistości. Dzięki i polecam z serca, bo to co daje Robert jest dobre

Gosia Małas –  Psychoterapeutka, Performerka

Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że miałam możliwość pracować z Robertem. Człowiek z powołania, pełny profesjonalizm. Dzięki spotkaniom poukładałam wiele spraw, nauczyłam się patrzeć szerzej i wychodzić poza schematy. Na spotkaniach czułam się bardzo swobodnie i bezpiecznie. Polecam serdecznie !

Paulina Dyczkowska, przedstawiciel handlowy

Jestem zachwycona sesjami, które prowadzi Robert. Naprowadził mnie na dokładne określenie problemu, zmotywował mnie do podjęcia działań, które poprowadziły mnie na przód, by pokonać swoje trudności (…). Jego praca pomaga mi przeanalizować to co się dzieje i podjąć decyzję zgodną z moim sumieniem. Z całego serca polecam Roberta, praca z nim procentuje w moim życiu i przynosi same pozytywne zmiany.

Marta Szerszeń – Nauczyciel

(…) Metody, które stosuje aby przyjrzeć się dylematom i problemom były bardzo zaskakujące, a przy tym tak skuteczne i ciekawe. Spotkania pozwoliły mi rozwiązać jeden z dylematów, z którym mierzyłam się już jakiś czas. Zauważam, że mam więcej wyrozumiałości do siebie i więcej ciekawości do spojrzenia na daną kwestię z różnych stron. Dziękuję Robert za nasze spotkania 🙂 I polecam serdecznie.

Monika Szerszeń – Specjalista ds. marketingu

(…) . Spotkania coachingowe były dla mnie totalną nowością. (…) Jednakże, gdy to życie doświadczyło mnie śmiercią dwóch bliskich osób w przeciągu kilku miesięcy, Pan Robert okazał się być najlepszym drogowskazem w tej niełatwej drodze. Coaching ten nie tylko "ułatwił" mi przejście przez żałobę, ale także odnalezienie siebie w nowej rzeczywistości oraz znalezienie odpowiedzi na pytania, które były zakotwiczone we mnie od młodych lat. Praca z kimś takim jak Pan Robert okazała się niezwykłym wejściem w głąb siebie (…) Cykl takich zajęć polecam każdemu, bez względu na wiek, wykształcenie czy sytuację życiową w jakiej jest obecnie.

Angelika Kalinowska – Nauczyciel akademicki, pedagog

Z Robertem pracowałam trudnym dla mnie momencie życia. Nie miałam na nic siły a w pracy trudno było mi wykrzesać z siebie cokolwiek. (…) Bardzo lubiłam pracować z wewnętrznym dzieckiem, strasznie to dużo powiedziało o mnie samej. Rozwiązania właściwie pojawiły się natychmiast bo irytowała mnie moja bezsilność. (…) Po sesjach robiłam jakieś małe kroki, rozmowa z liderka, z ludźmi w zespole. Nie było to łatwe ale zawsze znajdywałam w końcu siłę by to zrobić. (…).

Paulina Kozłowska, IT

Z chęcią napiszę Robertowi opinię bo w moim życiu wreszcie realnie coś się zmienia. Zawsze miałem niska samoocenę, zero tolerancji na krytykę a chyba najgorzej było w związkach. Po sesjach odczuwałem niższy stres. Schodziło ze mnie napięcie, było mniej ciągłych mindfucków. Teraz zacząłem znacznie lepiej myśleć o sobie, poważnie, lepiej myślę o sobie. (…) Robertowi dziękuję, że pomógł mi znaleźć sposoby, które mi działają. Bardzo swobodne i sensowne spotkania. (…)

*Kazimierz – SM Manager

(…) Z pomocą Roberta zrozumiałam w końcu dlaczego ciągle zaczynam i nie kończę kolejnych kierunków na które zdaje. (…) Mega ważna była dla mnie praca z potrzebami, nigdy tak na nie patrzyłam. Mam teraz wiele więcej jasności co jest na tę chwilę dla mnie ważne, zobaczymy jak to dalej będzie, jestem optymistką! Polecam się nie bać i spróbować

*Patrycja – studentka

 

Z Robertem pracowałam regularnie przez 8 miesięcy. Za każdym razem z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie. (..) Decydując się na pracę tą metodą zależało mi przede wszystkim na zintegrowaniu swoich poodcinanych części, zwiększeniu dostępu do własnych emocji i świadomym ich regulowaniu. Z każdą kolejną sesja odkrywałam niedostępne do tej pory kawałki siebie, co przynosiło znaczącą ulgę i poprawiało moje funkcjonowanie w życiu codziennym. Stałam się spokojniejsza, mniej spięta, lepiej radziłam sobie ze złością i innymi emocjami-potrafiłam pozostać z nimi w kontakcie, ale nie zalewały mnie one tak jak do tej pory. (...) Bardzo polecam Roberta!

*Andrzej – prawnik

(…) Robert pozwolił mi skontaktować się z moim potrzebami i zrozumiałam, że jak nie chcę dłużej cierpieć tylko żyć. Dał mi szansę na rozmowę z moim mężem (odegrał go !!!), rozmowę, której bardzo potrzebowałam, a która nigdy nie miałaby szansy się odbyć. Wczoraj mieliśmy spotkanie z mediatorem, przebiegło spokojnie, nie patrzyłam na niego jak na wroga. Jestem wolna!

*Anna – nauczycielka akademicka

(…) o wiele lepiej jest mi samej ze sobą. Przestałam być swoim największym krytykiem. Czuję się zdecydowanie lepsza niż myślałam, że jestem!!! Koleżanka mówi mi, że częściej się uśmiecham. Zdecydowałam się na spotkania z kimś. (…) Dla mnie czymś co zostanie ze mną już na zawsze jest spotkanie z moim wewnętrznym dzieckiem (…).

*Ewelina – HR

Zgłosiłam się do Roberta w związku z problemami z prokrastynacją, nadmiernym analizowaniem i perfekcjonizmem. Największą zmianą po procesie dla mnie było uzmysłowienie sobie, że te cechy, z którymi chciałam walczyć nie są negatywne, a jedynie problemem jest ich nadmierne natężenie. Sesje z Robertem pokazały, że cechy te mogą wspierać mnie i moje działania. Wraz z uświadomieniem sobie tego, zaczęłam przyjaźniej na siebie patrzeć i nie odczuwać negatywnych emocji. Na uwagę zasługuje metoda, którą Robert wykorzystuje podczas sesji. Stanowi ona dobre narzędzie do rozwoju, które można również wykorzystywać samodzielnie (…).

*Aneta – Prawnik

(…) Pracowałem nad moim odwiecznym problemem z poczuciem wartości. Robert zaskoczył swoimi metodami. (…) ciągle prowokował do kontaktu ze sobą. Sesje były intensywne, czasem emocjonalnie wyczerpujące. Robert wzbudza zaufanie, miałem poczucie totalnej akceptacji z jego strony. Inspirował mnie do pracy po sesjach, rzucał mi wyzwania. (…)

*Andrzej – menadżer

Robert to profesjonalista w każdym calu. Stwarza sprzyjającą atmosferę do własnych odkryć i jednocześnie proces coachingowy jest czystą przyjemnością. Serdecznie polecam pracę z Robertem. Oby więcej takich nauczycieli i przewodników.

*Piotr, Coach

Sesje były dla mnie bardzo ważne, właściwie czekałam na nie przez cały tydzień. Byłam po nich rozluźniona i jednocześnie zmotywowana. Robert zna się na ludziach, bardzo w punkt nazywał trudności z którymi do niego przychodziłam. Wprowadzał swobodną atmosferę, jak by się rozmawiało z mądrym przyjacielem (…).

Maja Woźniak, nauczycielka

Mimo, że z Robertem mieliśmy tylko kilka spotkań to pchnęły mnie one w dobrym kierunku i otworzyły na pracę samodzielną. Robert jest empatyczną osobą, okazującą szacunek z bogatym zasobem narzędzi. Polecam

*Witold – Dyrektor

(…) Zgłosiłam się bo miałam problemy z samooceną i kompletną pustką co do planów. (…) I faktycznie bardzo posłużyła mi praca z częściami, chociaż była głębokim przeżyciem. I trudnym, bo musiałam przyznać się przez samą sobą jak źle się traktuję i praktycznie do niczego sobie nie daje prawa. Jak innych stawiam przed sobą. Jak niedojrzale się zachowuję.

Weronika Kotecka, mama

(..) Jak robię coś tylko dla własnej przyjemności, bo zaczęłam robić !!! to nie czuję już tego ogromnego poczucia winy co kiedyś. Dla mnie to ogromna odmiana. Myślę, że wiele zmieniło się też z moją pewnością siebie. Pojawiły się konkretne perspektywy, entuzjazm i wiele spokoju. Bardzo dobry wspólny czas (…).

Magdalena Michalik -matka/przedsiębiorca

* - dane ukryte na życzenie klienta

WIZJA bez działania do śnienie na jawie.
DZIAŁANIE bez wizji to koszmar