Skip links

Warunki naszej współpracy

 1. Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, napisz do mnie (preferuję) lub zadzwoń: (z reguły oddzwaniam w ciągu 2 godzin). Umówimy się na sesję wstępną, która jest bezpłatna i odbywa się on line, przez platformę ZOOM lub inną uzgodnioną.
 2. Celem sesji wstępnej jest ułatwienie Ci podjęcia decyzji czy chcesz ze mną pracować a mi, sprawdzenie, że mogę Ci pomóc w temacie z jakim do mnie przyszedłeś. 
 3. Na sesji wstępnej przedstawiam Ci warunki współpracy. 
 4. Po sesji wstępnej przesyłam Ci potwierdzenie warunków, które – jeśli akceptujesz, stanowią zawarcie umowy o świadczenie usług coachingowych. 
 5. Sesje lifecoachingowe trwają ok. 1 godzinę, sesje healing ok. 1,5 godz.
 6. Aktualne ceny sesji coachingowych publikowane są na stronie.
 7. Sesje dostępne są w Pakietach poczynając od 3 sesji (P3). Pakiety mogą być zwiększane w trakcie pracy, na pakiety wyższe, zgodnie z aktualną ofertą.    
 8. Między sesjami możesz do mnie zadzwonić lub napisać jeśli masz pytanie, chciałbyś się czymś podzielić lub przedyskutować. Lubię wiedzieć co dzieje się u Ciebie między sesjami. Te kontakty między sesjami są nieodpłatne. Chciałbym żebyś był otwarty i odważnie korzystał z naszych spotkań i wsparcia między sesjami. 
 9. Opłatę za uzgodniony Pakiet sesji należy uiści przez pierwszą sesją na rachunek :  
Robert Springer
34 1140 2004 0000 3402 7578 4426
w tytule wpisują wybrany pakiet: np 12 sesji
 
 1. Ceny za Pakiety podane są w kwotach brutto (zawierają 23% vat). Jeśli chcesz aby wystawić Ci fakturę musisz mi to zgłosić przy dokonaniu wpłaty podając dane do faktury. 
 2. Jeśli chcesz zrezygnować z wizyty proszę poinformuj mnie jak najszybciej, znajdziemy inny termin. Jeśli nie pojawisz się na sesji bez uprzedzenia, sesję uznajemy za odbytą. 
 3. Proszę Cię o punktualność, gdyż sesja może zostać skrócona o czas opóźnienia. 
 4. W przypadku gdy zrezygnujesz z kontynuowania procesu coachingowego, opłata za wykupiony pakiet sesji nie będzie Ci zwracana.
 5. Ty jesteś odpowiedzialny za określanie celów i obszarów pracy, podejmowanie decyzji, wprowadzanie ich w życie oraz osiąganie rezultatów. 
 6. Chciałbym abyś wiedział, że praca ze mną nie zastępuję profesjonalnej pomocy czy diagnozy w szczególności medycznej, terapeutycznej, prawnej. Jeśli według mojego uznania, potrzebna Ci jest inna forma wsparcia, wykluczająca pracę coachingową, poproszę Cię o zakoczenie lub zawieszenie naszej współpracy i zwrócę opłatę za niewykorzystane sesje. 
 7. Nasza relacja, fakt współpracy i treści rozmów są całkowicie poufne i nie są  w żaden sposób rejestrowane. 
 8. Przystępując do sesji,  zgadzasz się, żebym przechowywał Twoje dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz podanych przez Ciebie danych kontaktowych. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest w zakładce Polityka Prywatności 
 9. W swojej pracy postępuję zgodnie z Kodeksem etycznym International Coaching Federtion (ICF).
 

Jestem podekscytowany możliwości pracy z Tobą

Robert Springer 

akredytowany coach CCA