Skip links

Warunki naszej współpracy

 1. Jeśli chcesz umówić się na sesję, napisz do mnie (preferuję) lub zadzwoń: (z reguły oddzwaniam w ciągu 2 godzin).. . 
 2.  Po wstępnej rozmowie  przesyłam Ci potwierdzenie warunków, które – jeśli akceptujesz, stanowią zawarcie umowy o świadczenie usług coachingowych. 
 3. Sesje Transformacja trwają 1,5 godziny, sesje coachingowe 55 min.
 4. Aktualne ceny sesji coachingowych publikowane są na stronie.   
 5. Między sesjami możesz do mnie zadzwonić lub napisać jeśli masz pytanie, chciałbyś się czymś podzielić lub przedyskutować. Lubię wiedzieć co dzieje się u Ciebie między sesjami. Te kontakty między sesjami są nieodpłatne. Chciałbym żebyś był otwarty i odważnie korzystał z naszych spotkań i wsparcia między sesjami. 
 6. Opłatę za sesję gabinetową płaci się wyłącznie gotówką w dniu sesji w gabinecie.
 1.  Jeśli chcesz zrezygnować z wizyty proszę poinformuj mnie jak najszybciej, znajdziemy inny termin. Jeśli nie pojawisz się na sesji bez uprzedzenia, sesję uznajemy za odbytą. 
 2. Proszę Cię o punktualność, gdyż sesja może zostać skrócona o czas opóźnienia.
 3. Ty jesteś odpowiedzialny za określanie celów i obszarów pracy, podejmowanie decyzji, wprowadzanie ich w życie oraz osiąganie rezultatów. 
 4. Chciałbym abyś wiedział, że praca ze mną nie zastępuję profesjonalnej pomocy czy diagnozy w szczególności medycznej, terapeutycznej, prawnej. Jeśli według mojego uznania, potrzebna Ci jest inna forma wsparcia, wykluczająca pracę coachingową, poproszę Cię o zakoczenie lub zawieszenie naszej współpracy i zwrócę opłatę za niewykorzystane sesje. 
 5. Nasza relacja, fakt współpracy i treści rozmów są całkowicie poufne i nie są  w żaden sposób rejestrowane. 
 6. Przystępując do sesji,  zgadzasz się, żebym przechowywał Twoje dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz podanych przez Ciebie danych kontaktowych. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest w zakładce Polityka Prywatności 
 7. W swojej pracy postępuję zgodnie z Kodeksem etycznym International Coaching Federtion (ICF).
 

Jestem podekscytowany możliwości pracy z Tobą

Robert Springer 

akredytowany coach CCA