Skip links

Męski Weekend w Lesie/Kaszuby/21-23.06

Masz ochotę ruszyć razem w drogę, pogadać przy ognisku, zanocować w lesie, wykąpać się w jeziorze. Na luzie, w męskim gronie, w otoczeniu szczodrej kaszubskiej Natury. Spędzić trochę czasu z innymi facetami, zupełnie inaczej niż przywykłeś, bez spinki i rywalizacji.

#MęskiWeekendwLesie jest dla ciebie jeśli chcesz trochę zwolnić, opuścić gardę poprawności i spędzić wspólnie wartościowy czas. Bez przynudzania przy browarku (ile można!). Porozmawiać o naszym męskim świecie.

❗Uwaga, Istnieje spore ryzyko, że dowiesz się czegoś nowego o sobie i poznasz ciekawych ludzi.

▶︎▶︎▶︎Co będzie się działo ?

▶︎Będziemy nocowali w dwóch leśnych przepięknych miejscówkach, przy ognisku, nad jeziorami, do każdej z nich pomaszerujemy z plecakami, rozbijemy namioty, założymy obóz. Nie masz doświadczenia? Wszystkiego nauczysz się na miejscu!

▶︎Poranne biegi transowe, praktyki relaksacyjnej i ruchowe; rozluźnisz ciało, odpuścisz kontrolę, poczujesz energię i spontaniczność.

▶︎Bedzie czas na rozmowy w mniejszych grupach, parach, głębsza autorefleksję, odpowiedzi na pytania, które sobie obecnie stawiasz?

▶︎I oczywiście czas by pobyć samemu, w ciszy.

▶︎Ostatecznie to ty będziesz decydował o swoim zaangażowaniu, możesz kreować wydarzenia lub ich doświadczać; plan może się zmieniać stosownie do spontanicznych decyzji grupy; wyprawa nie ma charakteru stricte warsztatowego ale głównym procesem będzie twoje doświadczanie siebie, we wspólnocie mężczyzn, na tle natury.

TERMIN:
21.06-23.06.2024 r.
Startujemy w piątek 21.06 ok. godz.18:00 zbiórką w Wdzydzach Kiszewskich, na parkingu przy Zajeździe u Sołtysa, gdzie zostawiam samochody, kończymy w niedzielę 23.06 ok. godziny 15:00MIEJSCE
Każdego dnia przemierzać będziemy z plecakami po ok 7-9 km, rozbijać obozy, rozpalać ogniska i nocować pod namiotami w lesie nad jeziorami. Dokładne lokalizacje i info co musisz zabrać otrzymasz po zgłoszeniu uczestnictwa

.▶︎▶︎▶︎NO ALKO W czasie wyprawy nie spożywamy alkoholu.

KOSZT

250 zł jeśli do 1.05. zgłosisz się i wpłacisz 100 zł
300 zł cena po 1.05.2024 r.
150 zł dla uczestników prowadzonych przez mnie Męskich Kręgów

Jeśli bardzo chciałbyś być a tylko kasa jest przeszkoda napisz, poszukamy możliwości.

▶︎▶︎Liczba uczestników wyprawy jest ograniczona.

Koszt obejmuję organizację wyprawy, opiekę i prowadzenia wszystkich aktywności. Do ciebie należy transport, pełen ekwipunek oraz wyżywienie.

▶︎▶︎JAK SIĘ ZGŁOSIĆ :
Wypełniając formularz i dokonując wpłaty za rezerwację.
Link do formularza :
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdUynNzoIv…/viewform…

PROWADZĄCY

Robert Springer

wieloletni partner i ojciec

pomagam ludziom być bardziej autentycznymi

tworzę i prowadzę w Gdańsku od 2021 r. Męskie Kręgi i warsztaty (Moc)ne rozmowy mężczyzn odkrywających siebie, prowadziłem też cykliczny Krąg relacji dla par i singli

uczę ludzi komunikacji w związku i partnerstwa, mediuję konflikty par w oparciu o NVC (Non-Violent Comunnication) w swojej pracy staram się prowokować do szukania prawdziwej kontaktu ze sobą i partnerem, poprzez ciało, emocję i potrzeby; wykorzystuje różne kanały „dostępu” : uważność, wizualizacje, medytacje kierowane, ruch, dotyk, oddech, procesy NVC, techniki wewnętrznego dialogu (m.in w oparciu o Internal Family Systems (IFS)). O mojej pracy i opiniach na jej temat możesz przeczytać :
https://robertspringer.pl/opinie/
https://dobrycoach.pl/coach/robert-springer

Leave a comment